Nazywam się Krystyna Skowronek. Prowadzę pracownię kołder oraz sklep internetowy, w którym mogą Państwo zamówić wysokiej jakości kołdry i poduszki rzemieślniczej produkcji. 

Lata rzetelnej pracy i otwartość na potrzeby klientów sprawiły, że moja pracownia szczyci się nieposzlakowaną renomą. Klienci doceniają jakość i trwałość moich wyrobów, dlatego nie obawiam się konkurencji i niekorzystnych koniunktur.

Na rynku od lat zdominowanym przez sieci sklepów wielkopowierzchniowych i galerie handlowe przetrwali tylko najlepsi i najuczciwsi rzemieślnicy.  Ofertę kieruję więc do klienta świadomego walorów rzemieślniczego produktu, ceniącego sobie wysoką jakość i solidne wykonanie. Do produkcji kołder i poduszek używam najlepszych polskich materiałów: wsypów andrychowskich oraz ekologicznego pierza i puchu od gęsi z polskiego chowu. Nie stosuję materiałów syntetycznych.

Puch i pierze, którym wypełniam  kołdry jest poddawany specjalnemu procesowi prania. Dzięki temu  wyroby są w pełni sterylne i pozbawione zapachu a jednocześnie zachowują sprężystość naturalnego gęsiego surowca.

W moim sklepie znajdą Państwo kołdry i poduszki w najpopularniejszych, standardowych rozmiarach. Na zamówienie klienta wykonuję również usługi nietypowe, takie jak kołdry szyte na wymiar lub przeróbki pierzyn na kołdry. Moja pracownia wyposażona jest w urządzenia służące do odkażania i czyszczenia pierza. Dzięki procesowi czyszczenia, leciwe i zniszczone pierze odzyskuje walory świeżości i po wymianie pokrycia może posłużyć jeszcze kilka lat.

Zapraszam do mojego sklepu i pracowni.

Zamknij

Zaloguj się

Zamknij

Koszyk (0)

Cart is empty No products in the cart.

Kołdry Bona | Sklep

Pracownia Kołder i Sklep internetowy