Usługi

Mam używaną pierzynę, którą chciałbym przerobić na kołdrę. Czy świadczą Państwo takie usługi?

Tak. W naszej pracowni mogą Państwo zlecić przeróbkę używanej kołdry lub pierzyny.  Możemy uszyć nową kołdrę z wykorzystaniem puchu lub pierza z używanej kołdry. W takim przypadku zalecamy również skorzystanie z naszej usługi czyszczenia pierza.

Nie znalazłem kołdy, która odpowiada moim potrzebom, czy mogę zamówić kołdrę na wymiar?

Tak. Mogą Państwo zamówić kołdrę o innych wymiarach lub wadze, stosownie do Państwa potrzeb. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 12 633 32 87

Moja kołdra ma kilka lat i wymaga odświeżenia. Czy mogę u Państwa wymienić pokrycie kołdry?

Tak. W takim przypadku zalecamy wymianę pokrycia kołdry (wsypu) oraz czyszczenie pierza przy użyciu lampy bakteriobójczej.

Chciałbym skorzystać z usług pracowni, jednak nie mieszkam w Krakowie. Czy mogę wysłać do kołdrę do przeróbki?

Tak. Przyjmujemy zamówienia od klientów z całej Polski. Jeśli chcą Państwo wysłać kołdrę lub pierzynę do przeróbki lub regeneracji, prosimy o kontakt telefoniczny celem ustalenia szczegółów. Telefon: +48 12 633 32 87

Płatności

Jakie formy płatności przyjmujecie?

Mogą Państwo zapłacić przelewem lub skorzystać z systemu szybkich płatności Przelewy24.  Jeśli decydują się Państwo na odbiór osobisty w pracowni, mogą Państwo również zapłacić gotówką przy odbiorze towaru.

Dostawa i czas realizacji zamówienia.

Ile wynosi czas realizacji zamówienia?

Kołdry zamawiane w sklepie wysyłamy Pocztą Polską w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania płatności. W przypadku specjalnych zamówień np. kołder na wymiar, czas realizacji ustalamy z klientem indywidualnie.

Czy sklep pobiera opłaty za wysyłkę towru?

Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłane są na nasz koszt. Klient nie ponosi dodatkowych opłat. Do zamówień o wartości poniżej 100 zł (poduszki) doliczamy opłatę za wysyłkę  w wysokości 25zł.

Zamknij

Zaloguj się

Zamknij

Koszyk (0)

Cart is empty No products in the cart.

Kołdry Bona | Sklep

Pracownia Kołder i Sklep internetowy